شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور

نخستین شرکت بهره بردار دارای رتبه یک شبکه های آبیاری و زهکشی

سازمان آب و برق استان خوزستان

ّبهره بردار ، بهره بردار از شبکه های آبیاری ، شبکه آبیاری ، ابیاری ،شبکه ابیاری ، شبکه های ابیاری ، شبکه ، استان خوزستان ، اهواز ، حمیدیه
شرکت بهره برداری از

دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت

دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی کرخه و شاوور، کارگروهی است که در همکاری و تعامل پیوسته با مدیر عامل، معاونت ها و همکاران شرکت، تلاش در ایجاد و یا توسعه برنامه ها و راهبرد های نوآورانه، مفید و موثر در جهت افزایش کارایی مجموعه شرکت و تحقق اهداف کنونی و آینده آن دارد.در طی این مسیر، دریافت ، سازماندهی، توسعه و ارائه برنامه ها و پیشنهادات مناسب که منجر به بهبود بازده عملکرد شرکت در بخش های مختلف و کاهش هزینه های آن می شود بطور مداوم مورد نظر است. در ادامه فهرستی از فعالیت های این دفتر به طور مختصر آورده شده است.

  • جمع بندی، تهیه و بروز رسانی برنامه های کنونی و آتی شرکت
  • رصد و ارائه گزارشات عملکردی در مورد کارهای جاری و برنامه های آتی شر کت
  • نگهداری، توسعه، به روزرسانی و نوسازی زیرساخت های نرم افزاری، سخت افزاری و همچنین ارتباطی شرکت از کارهای بسیار مهمی است که در مواردی انجام آن بطور مستقیم و در مواردی دیگر در قالب طرح ریزی، برآورد و نظارت بر حسن انجام آن توسط همکاران این دفتر صورت می گیرد.
  • بررسی و کنترل مداوم بودجه های درآمدی و هزینه ای شرکت و انحرافات مربوط به آنها طی ارتباط با بخش های مرتبط با فرایند بودجه
  • برقراری و تداوم سیستم مدیریت کیفیت در ارائه محصول و خدمات شرکت در قالب های پذیرفته شده موجود مانند iso 9001
  • دریافت و سازماندهی ایده های خلاقانه بخصوص از سوی همکاران شرکت با هدف رساندن آنها به محصول نهایی و در جهت کاهش مشکلات و افزایش بازدهی شرکت و رضایتمندی کارکنان، مشتریان و کارفرمایان آن از دیگر فعالیت هایی است که اخیرا و با همراهی مشاور مدیرعامل در این دفتر پیگیری می شود.
  • ارتقاء وضعیت ایمنی و بهداشت(HSE) تاسیسات و بخش های مختلف شرکت

این دفتر هم اکنون با داشتن یک مدیر و شش کارشناس با تجربه در حوزه های فنی و IT به ارائه خدمات مذکور اهتمام می ورزد و همواره خواهان پویایی بیشتر و افزایش بازده عملکردی خود در محیطی تعاملی است.

آخرین خبر های دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت

بهره برداری شبکه آبیاری اهواز است. شبکه آبیاری تابع سازمان آب و برق استان خوزستان الهایی می باشد .وزارت نیرو شبکه های آبیاری وزارت نیرو استان خوزستان است.

برقراری مجدد ارتباط شبکه کامپیوتری حوزه مرکزی شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور و به نقل از مدیر دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت ، با تلاش و پیگیری های انجام شده توسط واحد فاوا این دفتر ،  ارتباط شبکه کامپیوتری حوزه مرکزی پس از عیب یابی ، رفع اشکال و مجددا راه […]

بهره برداری شبکه آبیاری زهکشی

بهره برداری شبکه آبیاری سوسنگرد است. شبکه آبیاری تابع سازمان آب و برق استان خوزستان الهایی می باشد .شاوور شبکه های آبیاری وزارت نیرو استان خوزستان است.

تمدید گواهینامه مدیریت ISO 9001 شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور ، “اسماعیل عرب زاده”  مدیر دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت اعلام کرد ؛  در اختتامیه ارزیابی و ممیزی سیستم های مدیریتی که به صورت آنلاین و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد ، شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری […]

بهره برداری شبکه آبیاری شاوور است. شبکه آبیاری تابع سازمان آب و برق استان خوزستان حمیدیه می باشد .اهواز شبکه های آبیاری وزارت نیرو استان خوزستان است.

انجام پروژه افزایش تعداد دوربین‌های نظارتی مداربسته در محل کمپ دریاچه در حوزه کرخه جنوبی

مدیر دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت آبیاری کرخه و شاوور از انجام پروژه افزایش تعداد دوربین‌های نظارتی مداربسته در محل کمپ دریاچه در حوزه کرخه جنوبی خبر داد ؛

بهره برداری شبکه آبیاری سوسنگرد است. شبکه آبیاری تابع سازمان آب و برق استان خوزستان آب می باشد .سوسنگرد شبکه های آبیاری وزارت نیرو استان خوزستان است.

راه اندازی نرم افزار اداری تحت وب، در شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه وشاوور

نرم افزار اداری تحت وب و همچنین افزونه طراحی فرآیند های نظر سنجی آنلاین از کارکنان شرکت کرخه و شاوور راه اندازی گردید .

بهره برداری شبکه آبیاری سوسنگرد است. شبکه آبیاری تابع سازمان آب و برق استان خوزستان الهایی می باشد .شاوور شبکه های آبیاری وزارت نیرو استان خوزستان است.

دريافت نشان توانمندي يك ستاره در ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری توسط شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور

شرکت آبیاری کرخه و شاوور در مراسم اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن شهید قندی ، در اولین حضور خود موفق به دریافت نشان توانمندی یک ستاره گردید.