شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور

نخستین شرکت بهره بردار دارای رتبه یک شبکه های آبیاری و زهکشی

سازمان آب و برق استان خوزستان

ّبهره بردار ، بهره بردار از شبکه های آبیاری ، شبکه آبیاری ، ابیاری ،شبکه ابیاری ، شبکه های ابیاری ، شبکه ، استان خوزستان ، اهواز ، حمیدیه
شرکت بهره برداری از

سامانه مانیتورینگ شبکه‌های کامپیوتری شرکت آبیاری کرخه و شاوور راه‌اندازی شد

مدیر دفتر برنامه‌ریزی و بهبود مدیریت شرکت‌بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری کرخه و شاوور، از راه اندازی سامانه مانیتورینگ شبکه‌های کامپیوتری و تجهیزات زیر ساخت ارتباطی این شرکت خبر داد.

به گزارشروابط عمومی شرکت‌بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری کرخه و شاوور “اسماعیل عرب زاده” با بیان این مطلب که، تلاش و همت کارشناسان واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات این شرکت، در راستای اهداف از پیش تعیین شده در برنامه عملیاتی سالجاری بوده است گفت: خوشبختانه توانستیم، سامانه مانیتورینگ شبکه، با هدف پایش شبکه‌های کامپیوتری با مدیریت و کنترل لحظه‌ای شرکت را، نصب و راه‌اندازی نماییم.

وی افزود: از ابتدای زمستان سال‌جاری با نصب سخت افزارهای مورد نیاز، تهیه و نصب نرم افزارهای مربوطه و نیز بستر سازی‌های لازم در خصوص پایش و مراقبت از ارتباطات‌ مخابراتی، موفق شدیم این سامانه را به بهره‌برداری برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: با اجرای این پروژه، شرکت آبیاری کرخه و شاوور جزو معدود شرکت‌های بهره‌برداری سازمان آب و برق خوزستان محسوب می‌شود که با قابلیت بالا نسبت به کنترل لحظه‌ای و آنلاین پارامترهای شبکه‌های کامپیوتری اقدام می نماید.

مدیر دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت گفت: این سیستم، قابلیت مانیتورینگ تمامی پارامترهای مرتبط با کیفیت و پایداری شبکه را داراست و قادر است بار لحظه‌ای بین شبکه‌ای و وضعیت تجهیزات زیر ساخت را مانیتور و همچنین وضعیت عملکردی قطع و وصل تجهیزات مورد استفاده و سرور‌های شرکت را کنترل و گزارش نماید. همچنین با وجود چنین قابلیت هایی، واحد فناوری این شرکت به دلیل مشاهده مقادیر لحظه ای پارامترهای شبکه، می‌تواند راهبری درست، دقیق و هوشمندانه‌ای بر روی شبکه‌های زیر ساخت ارتباطی تمام حوزه های تحت پوشش شرکت اعمال نماید.